TP-LINK predstavuje miniatúrnu powerbanku TL-PB2600

Slovensko, Bratislava – 13. 1. 2016 Spoločnosť TP-LINK uviedla na slovenský trh powerbanku s označením TL-PB2600 určenú k núdzovému dobíjaniu inteligentných telefónov, tabletov, MP3 prehrávačov, GPS, fotoaparátov a ďalších zariadení tam, kde nie je k dispozícii elektrická sieť. Novinka ponúka kapacitu 2600 mAh a vyznačuje sa miniatúrnymi rozmermi, elegantným prevedením v tvare rúža, vysokou energetickou účinnosťou a šesťnásobnou ochranou pre bezpečnosť zdroja a napájaného zariadenia.

Miniatúrny pomocník v núdzi

Vreckový akumulátor TL-PB2600 ponúka výstupný prúd 1A, pričom na jedno svoje nabitie umožňuje takmer plne dobiť väčšinu bežných inteligentných telefónov. Hodí sa tiež pre núdzové napájanie náročnejších zariadení ako je napr. tablet, a to po dobu nutnú k dokončeniu či bezpečnému uloženiu rozrobenej práce. Vďaka miniatúrnym rozmerom je možné nosiť TL-PB2600 neustále pri sebe vo vrecku, kabelke či školskom batohu.

Vysoká účinnosť, ochrana zdroja a napájaných zariadení

Kvalitné obvody využité pri konštrukcii TL-PB2600 výrazne znižujú straty pri nabíjaní a umožňujú powerbanke dosahovať až 90% energetickej účinnosti, čo podstatne znižuje jej tepelné zaťaženie. Proti poškodeniu samotného zdroja a pripojeného zariadenia je vreckový akumulátor TL-PB2600 vybavený ochranou proti skratu, prepätiu, preťaženiu, prebitiu, podvybitiu a prehriatiu.

Powerbanka TL-PB2600 je už k dispozícii v predajnej sieti partnerov spoločnosti TP-LINK a to za odporúčanú koncovú cenu 13,30 EUR.

Kľúčové vlastnosti

  • Ideálny núdzový napájací zdroj pre prenosné zariadenia
  • Jednoducho prenosný vďaka miniatúrnym rozmerom a tvaru tyčinky na pery
  • Výstup 5 V / 1A je kompatibilný s inteligentnými telefónmi, MP3 prehrávačmi, fotoaparátmi a mnohými ďalšími typmi zariadení
  • Svetelné indikátory stavu batérie a priebehu dobíjania
  • Viacnásobná ochrana zdroja a pripojených zariadení

Technické špecifikácie

Kapacita 2600 mAh
Vstup 5 V / 1A
Výstup 5 V / 1A
Rozhrania 1 x mikro USB, 1 x USB 2.0
Tlačidlo 1 x k zobrazeniu stavu batérie
Indikátory Inteligentný LED indikátor zostávajúcej kapacity akumulátora a priebehu dobíjania
Kompatibilita Zariadenie s napájaním prostredníctvom USB portu 5 V, napr. iPhone, iPad a zariadenia s OS Android
Rozmery 93,5 x 25,6 x 25,6 mm
Hmotnosť 68 g
Obsah balenia prenosný dobíjací zdroj TL-PB2600 2600 mAh,

mikro USB kábel

používateľská príručka