Zabezpečujeme predaj a servis registračných pokladníc a príslušenstva. Máme niekoľkoročnú prax s nasadzovaním rôznych typov pokladníc – od jednoduchých pre malé prevádzky po väčšie pokladničné systémy. Bezplatne Vám poradíme s výberom vhodnej pokladnice a zabezpečíme jej nastavenie v súlade s legislatívou, programovanie, zaškolenie a samozrejme rýchly záručný aj pozáručný servis.

Ponúkame:

  • široký sortiment eKasa pokladníc a eKasa fiškálnych tlačiarní
  • POS systémy a externé zariadenia a príslušenstvo (displeje, čítačky čiarových kódov…)
  • spotrebný materiál

Užitočné informácie o eKase

Odpovede na najčastejšie kladené otázky

Trápia vás otázky týkajúce sa eKasy, Upgradov alebo nových pokladníc a služieb spoločnosti ELCOM? Pripravili sme pre vás dokument FAQ, v ktorom nájdete odpovede na najčastejšie kladené otázky.

Pripojenie eKasa pokladnice

Každý podnikateľ bude musieť požiadať o pridelenie kódu pokladnice tzv. eKasa klient. V prezentácii nájdete všetky potrebné informácie a celý postup, ktorý musí byť dodržaný, aby vám bol FS SR úspešne pridelený kód.

Informácia pre zákazníkov:

V zmysle zákona č.289/2008 Z.z. je naša firma zapísaná daňovým riaditeľstvom SR do registra servisných organizácií a oprávnená uvádzať do prevádzky fiškálne pokladnice a tlačiarne. Pre všetky ponúkané typy vykonávame nastavenie pokladnice, programovanie položiek, zaškolenie obsluhy, inštaláciu na mieste, plombovanie, uvedenie do prevádzky záručný a pozáručný servis a to i na pokladnice nezakúpené u nás.

eKasa POKLADNICE OD SVETOVÉHO VÝROBCU ZO SLOVENSKA

Podnikajte v systéme eKasa s istotou vďaka komplexnému a spoľahlivému ELCOM riešeniu

No products found which match your selection.