GUR Computers

Dotyková novinka – ACER Aspire Z3-600

main_banner_az3-600_2

 

Jednoduché umiestnenie

Vďaka svojej jemnej elegancii je model Aspire radu Z stredobodom každej miestnosti. Štíhly dizajn počítača “všetko v jednom” šetrí miesto a vyznačuje sa optimalizovaným náklonom – od 0 do 20 stupňov – pre pohodlné dotykové ovládanie a komfortnú zábavu. S inštalačnou súpravou VESA môžete tento počítač “všetko v jednom” umiestniť na stenu.

 

Ovládanie s dotykovými prvkami

Vyskúšajte veľmi efektívne digitálne prezeranie a veľa zábavy pri práci s 10-bodovým dotykovým displejom počítača Aspire radu Z 1 – alebo použite bezdrôtovú klávesnicu a myš. Služba AcerCloud, vám umožní zdieľať fotografie, videá, hudbu a dokumenty uložené v počítači so všetkými vašimi zariadeniami. Budú k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek.

 

Jednoducho zábava

Surfujte na internete, aktualizujte svoje sociálne siete, hrajte hry, chatujte cez webovú kameru HD, sledujte filmy pomocou optickej mechaniky, pozerajte sa na svoje obľúbené televizne seriály – a môžete pritom aj pracovať! Zobrazenie Full HD je na obrazovke s uhlopriečkou až 23″ úchvatné a zvuk s technológiou Dolby® Home Theater® má vynikajúcu úroveň. Zobrazte obsah iných zariadení cez HDMI.

 

Všetko v jednom

Vykonávajte ľahko multitasking vďaka výkonnému procesoru a možnostiam grafiky počítača Aspire radu Z. Sťahujte bezdrôtovo multimediálne súbory prostredníctvom pripojenia 802.11a/b/g/n1, pretože na pevný disk s kapacitou až 2TB sa zmestia všetky. Zdieľajte súbory cez čítačku kariet, používajte USB 3.0 k rýchlemu prenosu filmov a videí a nabíjanie prenosných zariadení. Synchronizujte svoje zariadenia cez Bluetooth ®.

as_Z3-600_lifestyle_06_1