Acer Reliability Promise

Acer – sľub spoľahlivosti

Acer Reliability Promise

Sľub spoľahlivosti Acer Reliability Promise, ktorý ponúka zákazníkom jedinečnú výhodu, bol rozšírený z notebookov TravelMate aj na stolné počítače Veriton.

Kúpou počítača Acer Veriton v období medzi 1. aprílom a 31. decembrom 2014, a po jeho registrácii do 30 dní, budú mať zákazníci nárok na vrátenie 50 % z nákupnej ceny, pokiaľ bude u produktu v priebehu prvého roku používania potrebná záručná oprava.

Sľub spoľahlivosti Acer Reliability Promise je súčasťou pokračujúcej strategickej investície spoločnosti Acer do obchodného segmentu. Jej cieľom je stanoviť priemyselný štandard pre kvalitu a spoľahlivosť.

Využite príležitosť!
Sľub spoľahlivosti je cennou ponukou pre zákazníkov, ktorí plánujú kúpu profesionálneho notebooku Acer TravelMate alebo stolného počítača Acer Veriton. Je tiež skvelou príležitosťou pre migráciu na moderný operačný systém Windows 8.1. Ako bolo uvedené, podpora operačného systému Windows XP zo strany spoločnosti Microsoft skončila 8. apríla 2014. To znamená, že sa pre systém Windows XP už nepripravujú žiadne aktualizácie zabezpečenia a k dispozícii nie je ani technická podpora.

Vymeňte svoj stroj ešte dnes!
Spoločnost Acer zaručuje akciou Reliability Promise, že budete mať svoju investíciu ochránenú. Produkty spoločnosti Acer ponúkajú najlepšie komponenty vo svojej triede, ktoré zaručujú revolučný výkon, spoľahlivosť, zabezpečenie dát a vysokú energetickú účinnosť bez kompromisov.

Notebooky Acer TravelMate a stolné počítače Veriton sú podrobené komplexným, rozsiahlym a dôkladným testom, aby bolo zaistené, že sú tieto produkty robustné a spoľahlivé. Výsledkom je osvedčený program sľubu spoľahlivosti, ktorý zaručuje najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť produktov.

Sľub spoľahlivosti Acer Reliability Promise sa vzťahuje na tieto produkty:

Notebooky
– rad Acer TravelMate P2
– rad Acer TravelMate P4
– rad Acer TravelMate P6
– rad Acer TravelMate X3

Stolné počítače
– rad Acer Veriton 2 (X – M – N – Z)
– rad Acer Veriton 4 (L – X – M – N – S – Z)
– rad Acer Veriton 6 (L – X – M)

Viac informacií o programe nájdete na stránke: https://promise.acer.com/